Hodnota - Karel Zikmund

Za své peníze získáte skutečnou hodnotu

Hodnota za vaše peníze je společný rys, který spojuje celý program.

Při návrhu jednotlivých komponentů byl pro každý výrobek zvolen ten nejvhodnější materiál. Plastové komponenty jsou UV stabilní a tedy stálobarevné, stejně tak jako plastová střešní krytina věží, která je vyrobena ze stálobarevné a vodovzdorné polyesterové tkaniny.

Lana jsou vyrobena z lan „Polyhemp“. Vypadají přirozeně, nezpůsobují spálení citlivé kůže dětských rukou a jsou prakticky nezničitelná. Všechny lanové spoje jsou z silně svařovaného provazce z umělé hmoty. Sestavení jednotlivých dílců je naprosto jednoduché a rychlé: všechny dílce jsou řádně zabaleny a připraveny k okamžité montáži.

Kartony, do kterých jsou výrobky zabaleny, jsou chráněny proti vlhkosti smršťovací fólií.

Nekupujete zajíce v pytli

Pro snadnou a rychlou montáž obdržíte spolu s věží nebo houpačkou v balení příslušné vrtáky a šrouby. Součástí dodávky jsou rovněž kotevní prvky pro ukotvení konstrukce do země.

Vidíte sami, že koupíte-li výrobek u nás, nekupujete zajíce v pytli, nýbrž vysoce kvalitní výrobek, který je navíc dodán ve stavu připravenosti k okamžité montáži. Jednotlivé konstrukční prvky poznáte podle loga a lanové spoje podle svařované umělé hmoty.

Aktuální nabídka produktů

Věže

Věže byly konstruovány tak, aby byly bezpečné, pevné a dlouho vydržely.

Houpačky

Naše houpačky byly vyvinuty se smyslem pro solidnost a poctivé řemeslné zpracování.

Doplňky

Moduly, nebol-li doplňky, vám umožní doplnit věže dle vašeho přání.

Příslušenství

Příslušenství k našim produktům je vyrobeno z odolných a pevných materiálů.